Aktualności najbliższe | archiwum

Ernest Read Symphony Orchestra

2016-10-09 godz:18:30

 W programie Berlioz, Sibelius, Rachmaninov.

więcej informacji »

12. Festiwal Muzyki Polskiej w Krakowie: Sinfonia Iuventus

2016-07-17 godz:20:00

 W programie: Henryk Mikołaj Górecki, Witold Lutosławski, Krzysztof Penderecki.

więcej informacji »

Sloane Square Choral Society

2016-07-03 godz:19:00

W programie: Gabriel Fauré, Louis Vierne.

więcej informacji »

Woking Symphony Orchestra

2016-06-18 godz:19:30

 W programie: Liszt, Verdi, Berlioz.

więcej informacji »

Worthing Philharmonic Orchestra

2016-06-12 godz:19:30

 W programie: Francis Poulenc, Edward Elgar, Ludvig van Beethoven.

więcej informacji »

Putney Choral Society

2016-05-14 godz:19:00

W programie: Faure, Ravel, Poulenc.

więcej informacji »

MIRRORS, IMAGES, REFLECTIONS... Harp Recital

2016-05-06 godz:1:05

W programie: J.S. Bach, G. Fauré, J. Guiridi, M. Glinka, C. Salzedo.

więcej informacji »

Orchestra of St Paul's

2016-03-19 godz:19:30

 W programie: John Williams, Ben Palmer, Michael Tippet.

więcej informacji »

Finchley Chamber Orchestra

2016-03-12 godz:19:30

 W programie: Elgar, Butterworth, Vaughan Williams.

więcej informacji »

University of Kent Choral Concert

2016-03-05 godz:19:30

 W programie Hector Berlioz i Ludvig van Beethoven.

więcej informacji »

Ernest Read Symphony Orchestra

2016-02-14 godz:18:30

W programie: Kabalewski, Bruch, Prokofiew.

 

więcej informacji »

Lambeth Orchestra

2016-02-13 godz:19:30

W programie: Prokofiew, Sibelius, Busoni.

więcej informacji »

Casablanca live

2015-12-14 godz:19:30

Casablanca: pokaz filmu z muzyką na żywo

więcej informacji »

Putney Choral Society

2015-12-05 godz:19:00

W programie: Edward Elgar, "Dream of Gerontius"

więcej informacji »

SIBERIAN TALES & PAQUITA AT NEW WIMBLEDON THEATRE

2015-11-17 godz:19:30

 Award-winning Russian choreographer Vladimir Varnava brings his new production of Siberian Tales to Europe for the first time. Performed to Aleksandra Pakhmutova's thrilling Russian Suite, this evocative contemporary ballet tells a story of magic and love set deep in the Copper Mountains. The sparkling classical ballet Paquita is a famous showcase of Russian technique, with Ludwig Minkus's glittering music and the gorgeous choreography of Marius Petipa.

więcej informacji »

SIBERIAN TALES & PAQUITA AT FAIRFIELD HALLS

2015-11-11 godz:19:30

Award-winning Russian choreographer Vladimir Varnava brings his new production of Siberian Tales to Europe for the first time. Performed to Aleksandra Pakhmutova's thrilling Russian Suite, this evocative contemporary ballet tells a story of magic and love set deep in the Copper Mountains. The sparkling classical ballet Paquita is a famous showcase of Russian technique, with Ludwig Minkus's glittering music and the gorgeous choreography of Marius Petipa. 

więcej informacji »

SIBERIAN TALES & PAQUITA AT CADOGAN HALL

2015-11-09 godz:19:30

 Award-winning Russian choreographer Vladimir Varnava brings his new production of Siberian Tales to Europe for the first time. Performed to Aleksandra Pakhmutova's thrilling Russian Suite, this evocative contemporary ballet tells a story of magic and love set deep in the Copper Mountains. The sparkling classical ballet Paquita is a famous showcase of Russian technique, with Ludwig Minkus's glittering music and the gorgeous choreography of Marius Petipa.

więcej informacji »

Miedzynarodowy konkurs muzyczny im. M. Spisaka

2015-09-15 godz:15:00

Miedzynarodowy konkurs muzyczny im. M. Spisaka

więcej informacji »

Harfa w Moulin d'Ande

2015-08-14 godz:18:30

W programie m.in. Guridi, Caplet, Glinka, Hindemith.

więcej informacji »

Harfa kameralnie w Richmond

2015-07-14 godz:21:00

W programie utwory na harfę solo i w zespole kameralnym oraz premiera dzieła skomponowanego na zamówienie Richmond Choral Society.

więcej informacji »

Gala Night at the Opera and Last Night of the Proms

2015-07-11 godz:19:30

  Gala Night at the Opera and Last Night of the Proms. The programme to include music by Verdi, Puccini, Wagner, Mascagni, Borodin, Elgar, Wood.

więcej informacji »

Lambeth Orchestra

2015-07-04 godz:19:30

W programie muzyka amerykańskich kompozytorów - George'a Gerschwina i Aarona Coplanda.

więcej informacji »

Harmony Sinfonia

2015-06-27 godz:19:30

Mendelssohn - Hebrides overture
Elgar - Sea Pictures
Debussy -  La Mer
Badelt - Pirate of the Caribbean

British Harp Chamber Music Competition

2015-06-14 godz:14:45

 Anna Caban (skrzypce) i Zuzanna Olbryś wezmą udział w finale British Harp Chamber Music Competition.

więcej informacji »

Future Firsts: Debut Sounds

2015-06-10 godz:19:30

World premieres by members of the LPO’s Young Composers programme, performed by Foyle Future Firsts musicians.

więcej informacji »

Ein Deutsches Requiem: Putney Choral Society

2015-05-16 godz:19:00

W programie Koncert skrzypcowy oraz Ein Deutsches Requiem J. Brahmsa.

więcej informacji »

Guernsey Symphony Orchestra

2015-03-21 godz:20:00

 W programie: John Ireland, Edward Elgar, Camille Saint-Saëns

więcej informacji »

Ashtead Choral Society

2015-03-14 godz:19:30

 W programie: Ralph Vaughan Williams, Max Bruch, Antonin Dvorak.

więcej informacji »

Dulwich Symphony Orchestra

2015-03-07 godz:19:30

W programie: Vaughan Williams, Elgar, Handel, Bridge.

więcej informacji »

LPO Young Talent

2015-02-27 godz:13:00

A lunch-time concert by members of the London Philharmonic Orchestra's Young Talent programme.

więcej informacji »

Project New Moon

2015-02-20 godz:19:30

CAS ‘Project New Moon’ features commissioned contemporary music and dance premieres from choreographers Julia Cheng and Quang Kien Van, and composers Ruth Chan and Andy Leung, during Chinese New Year.

więcej informacji »

Ceremony of Carols

2014-12-13 godz:19:00

  Putney Choral Society Concert

więcej informacji »

Lambeth Orchestra

2014-12-06 godz:19:30

  Programme to include: Thomas Dunhill Symphony in A Minor

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-23 godz:16:00

Benjamin Britten - Albert Herring

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-22 godz:19:30

Benjamin Britten - Albert Herring

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-22 godz:14:30

Benjamin Britten - Albert Herring

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-21 godz:19:30

Benjamin Britten - Albert Herring

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-20 godz:19:30

Benjamin Britten - Albert Herring

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-19 godz:19:30

Benjamin Britten - Albert Herring

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-18 godz:19:30

 Benjamin Britten - Albert Herring

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-16 godz:16:00

Upstairs at the Gatehouse

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-15 godz:19:30

Upstairs at the Gatehouse

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

Benjamin Britten: Albert Herring

2014-11-14 godz:19:30

Hampstead Garden Opera

więcej informacji »

LPO Future Firsts: Opening Season Concert

2014-09-24 godz:19:30

 W programie: Bohuslav Martinu, Magnus Lindberg.

więcej informacji »

I, Culture Orchestra: Sztokholm

2014-08-23 godz:

W programie: Aram Khachaturian, George Gershwin, Gara Garayev.

Bilety

więcej informacji »

I, Culture Orchestra: La Roque d’ Antheron

2014-08-12 godz:

W programie: Antonin Dvořák, Franz Liszt, Aram Khachaturian.

Bilety

więcej informacji »

I, Culture Orchestra: Kassel

2014-08-10 godz:

 W programie: Dymitr Szostakowicz, Franz LIszt, Kara Karayev.

Bilety www.reservix.de/off/login_check.php

więcej informacji »

I, Culture Orchestra: Gdańsk

2014-08-07 godz:

 W programie: Andrzej Panufnik, Dymitr Szostakowicz.

więcej informacji »

I, Culture Orchestra: Edinburgh

2014-07-17 godz:

W programie: Dymitr Szostakowicz, Andrzej Panufnik.

Bilety: tickets.eif.co.uk/online/seatSelect.asp

więcej informacji »

City of London Festival

2014-06-27 godz:13:05

Programme to include works by Heitor Villa-Lobos performed by musicians from the Guildhall School of Music & Drama.

więcej informacji »

Final Recital

2014-06-02 godz:14:30

W programie: J. Guridi, G. Faure, J.S. Bach, M. Flothuis, G. Byrnes, E. Parish Alvars.

Gościnnie: Anna Caban - skrzypce

więcej informacji »

Postgraduate Strings Concert

2014-05-29 godz:19:00

W programie: J.S. Bach, W.A. Mozart, J. Brahms, E. Bloch, F. Poulenc, I. Strawiński, A. Schoenberg.

Guildhall Harpists at St. Olave's

2014-05-28 godz:13:05

 W programie: J.S. Bach, P. Hindemith, M. de Falla, M. Tournier.

więcej informacji »

Guildhall Harpists in Bloomsbury Baptist Church

2014-05-21 godz:18:00

W programie między innymi: F. Couperin, M. Flothuis, P. Hersant.

więcej informacji »

Guildhall Harpists' Recital

2014-05-14 godz:19:00

 W programie: G.F. Handel, G. Faure, M. Grandjany, C. Debussy, A. Piazzola.

więcej informacji »

Guildhall Harpists in Recital

2014-05-07 godz:19:00

 Programme to include: Hindemith, Faure, Britten, Debussy.

Guildhall Harpists and Friends at Holywell

2014-04-03 godz:19:00

  Programme to include: J.S. Bach, F.J. Dizi, J. Guridi, A. Piazzolla.

Postgraduate Strings Concert

2014-03-28 godz:19:00

  Programme to include: J.S. Bach, P. Hindemith, C. Franck, F. Schubert, W.A. Mozart, S. Prokofiev.

BBC SO Total Immersion: Villa-Lobos

2014-03-08 godz:13:00

Brazil’s most famous composer, Heitor Villa-Lobos (1887 – 1959) was an iconoclast whose raw, zestful music gave expression to a vibrant new polyglot culture. Guildhall School musicians perform two of his quintets, and his playful work for flute and cello, Assobio a Jato (‘The Jet Whistle’).

więcej informacji »

Guilhdall Harpists in Recital

2014-01-28 godz:13:05

 Programme to include: D. Scarlatti, J. Dowland, A. Roussel, A. Hasselmans, F.J. Dizi, B. Britten, G. Faure.

więcej informacji »

Aleph Chamber Orchestra

2014-01-13 godz:18:30

 Programme to include Verdi and Shostakovich.

więcej informacji »

UCL Orchestra

2013-12-07 godz:19:30

Programme:

Francis Poulenc - Stabat Mater
Hector Berlioz - Symphonie Fantastique

Guildhall Symphony Orchestra

2013-11-29 godz:19:30

Programme: Arnold Schoenberg, Richard Strauss.

więcej informacji »

Ceremony of Carols - Alma Mater Ensemble

2013-11-16 godz:19:00

Programme to include Ceremony of Carols by Benjamin Britten and works by Wolfgang Amadeus Mozart, Gustav Holst, André Caplet, Orbán György and others.

więcej informacji »

The Rest Is Noise: Ubu Ensemble

2013-11-03 godz:17:00

Students from the Guildhall School of Music & Drama and the Royal College of Music performing works of Andriessen and Henze.

więcej informacji »

Milton Court Opening

2013-09-26 godz:18:00

Baltic Youth Philharmonic with Kurt Masur

2013-09-13 godz:

Programme: Wagner, Bruckner.

więcej informacji »

I, Culture Orchestra Tour - Kijów

2013-09-04 godz:19:00

W programie: Béla Bartók, Sergiusz Prokofiev, Borys Latoszyński.

więcej informacji »

I, Culture Orchestra Tour - Tallin

2013-09-03 godz:19:00

W programie: Béla Bartók, Sergiusz Prokofiev, Borys Latoszyński.

więcej informacji »

I, Culture Orchestra Tour - Kopenhaga

2013-09-02 godz:19:30

 W programie: Béla Bartók, Witold Lutosławski, Borys Latoszyński.

więcej informacji »

I, Culture Orchestra Tour - Göteborg

2013-09-01 godz:18:00

 To be confirmed.

I, Culture Orchestra Tour - Göteborg

2013-08-31 godz:15:00

W programie: Béla Bartók, Witold Lutosławski, Borys Latoszyński.

więcej informacji »

I, Culture Orchestra Tour - Reykjavik

2013-08-29 godz:19:30

W programie: Sergiusz Prokofiew, Béla Bartók, Borys Latoszyński.

więcej informacji »

I, Culture Orchestra Tour - Gdańsk

2013-08-26 godz:19:00

W programie: Béla Bartók, Witold Lutosławski, Borys Latoszyński.

więcej informacji »

I, Culture Orchestra - koncert kameralny

2013-08-23 godz:20:00

Young Euro Classic Festival 2013 - Sinfonia Iuventus

2013-07-31 godz:20:00

W programie: Witold Lutosławski, Nikołaj Rimski-Korsakow, Aleksander Borodin, Emmanuel Chabrier.

więcej informacji »

9. Festiwal Muzyki Polskiej - Sinfonia Iuventus

2013-07-21 godz:20:00

 9. Festiwal Muzyki Polskiej - koncert finałowy.

W programie: Krzysztof Penderecki - Credo.

więcej informacji »

9. Festiwal Muzyki Polskiej - Sinfonia Iuventus

2013-07-12 godz:20:00

9. Festiwal Muzyki Polskiej - koncert inauguracyjny.

W programie: Witold Lutosławski, Stanisław Skrowaczewski.

więcej informacji »

V Letni Festiwal im. Jerzego Waldorffa w Radziejowicach - Sinfonia Iuventus

2013-07-06 godz:21:00

 W programie: Alexander Borodin, Siergiej Rachmaninow, Nikołaj Rimski-Korsakow, Aram Chaczaturian.

więcej informacji »

Koncert muzyki kameralnej - Sinfonia Iuventus

2013-07-02 godz:21:00

Koncert w ramach V Letniego Festiwalu im. Jerzego Waldorffa w Radziejowicach.

W programie: Ludvig van Beethoven, Maurice Ravel, Wolfgang Amadeus Mozart, Johann Sebastian Bach, Guillaume Connesson.

Wstęp wolny.

więcej informacji »

13. Festiwal Ogrody Muzyczne - Sinfonia Iuventus

2013-06-30 godz:19:00

13. Festiwal Ogrody Muzyczne Litwo, Ojczyzno moja/Têvyne Lietuva

Koncert inauguracyjny

więcej informacji »

Sinfonia Iuventus

2013-06-22 godz:19:00

 W programie: Dymitr Szostakowicz, Aram Chaczaturian.

więcej informacji »

Sinfonia Iuventus - koncert muzyki filmowej

2013-06-08 godz:16:30

 Wykonawcy:
Anna Lasota - solistka
Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej
Magdalena Miśka-Jackowska - prowadzenie koncertu
Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus
Maciej Sztor - dyrygent

więcej informacji »

Sinfonia Iuventus

2013-05-23 godz:19:00

W programie: Richard Wagner, Anton Bruckner.

Małgorzata Pańko - mezzosopran
Gabriel Chmura - dyrygent

więcej informacji »

Poranek symfoniczny w NOSPR

2013-05-19 godz:12:00

 Koncert w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Harfowego.

więcej informacji »

Es tönt ein voller Harfenklang… Musica sacra

2013-05-17 godz:18:30

Koncert w ramach V Międzynarodowego Festiwalu Harfowego.

więcej informacji »

Baltic Youth Philharmonic - Moscow

2013-04-25 godz:

W programie między innymi: Lutosławski, Brahms, Nielsen, Sibelius, Lutosławski, Czajkowski, Szostakowicz.

 

więcej informacji »

Baltic Youth Philharmonic - Kaliningrad

2013-04-24 godz:

W programie między innymi: Lutosławski, Brahms, Nielsen, Sibelius, Lutosławski, Czajkowski, Szostakowicz.

więcej informacji »

Koncert Laureatów

2013-04-14 godz:15:00

Wraz z Anną Caban zajęłyśmy pierwsze miejsce podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Duetów z Harfą w Cieszynie! Podczas koncertu laureatów wykonamy Villanelle Garretta Byrnes'a.

więcej informacji »

Masterclass with Lou Anne Neill (Los Angeles Philharmonic)

2013-03-15 godz:12:15

 Masterclass with Lou Anne Neill, Principal Harp of the Los Angeles Philharmonic Orchestra.

więcej informacji »

Guildhall Harpists' Recital at St. Olave's

2013-03-07 godz:13:05

 

BAROQUE AND IMPRESSIONIST MUSIC FOR HARP

With Harpists and Friends from the Guildhall School of Music & Drama

 

więcej informacji »

Holywell Music Showcase Concert

2013-02-28 godz:19:00

 Guildhall Harpists performing solos and chamber music at Holywell.

Guildhall Harpists' Recital

2013-01-28 godz:19:00

 W programie: J.S. Bach, B. Britten, G. Fauré, M. Grandjany, M. Ravel, C.P.E. Bach, L. Spohr, N. Rota, A. Caplet.

więcej informacji »

Sinfonia Iuventus

2013-01-24 godz:19:00

 W programie: Witold Lutosławski, Piotr Czajkowski.

więcej informacji »

Aftenpostens New Years Concert

2013-01-05 godz:17:00

 The Norwegian National Youth Orchestra: Ungdomssymfonikerne

więcej informacji »

Elverum Music Festivals New Years Concert

2013-01-04 godz:19:00

The Norwegian National Youth Orchestra: Ungdomssymfonikerne

I Recital Dyplomowy

2012-12-18 godz:16:00

Serdecznie zapraszam na mój recital dyplomowy.

W programie: C.P.E. Bach, A, Caplet, B. Britten, C. Saint-Saëns

więcej informacji »

Guildhall School of Music & Drama opera production

2012-11-01 godz:19:00

Massenet La Navarraise 
Massenet Le Portrait de Manon 
Martinů Comedy on the Bridge

1.11, 3.11, 5.11, 7.11

więcej informacji »

Ibacus Harp Course

2012-08-18 godz:17:00

Koncert uczestników mistrzowskiego kursu harfowego Ibacus Harp Course.

http://www.ibacusharpcourse.com

Recital harfowy - Zamkowe Wieczory Muzyczne

2012-07-08 godz:18:00

W programie m.in. Louis Spohr, Andre Caplet, Bernard Andres, Henriette Renie, Turlough O'Carolan.

Muzeum Zamek w Oświęcimiu, sala reprezentacyjna. Wstęp wolny.

IV Letni Festiwal im. Jerzego Waldorffa w Radziejowicach: Tańce Europy

2012-07-07 godz:21:00

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus

W programie m.in. Piotr Czajkowski, Georges Bizet, Johannes Brahms, Johann Strauss, Ferenz Liszt.

więcej informacji »

Recital dyplomowy - Anna Bownik i Kornelia Stefaniuk

2012-06-11 godz:19:00

W programie m.in. A. Tansman, A. Vivaldi, V. Runchak, E. Bozza

więcej informacji »

Baltic Youth Philharmonic 2012

2012-05-26 godz:15:00

26.05.2012, 15:00
Dresdner Musikfestspiele, Messe Dresden

27 i 28.05. 2012, 20:00
Schumannfest, Tonhalle Düsseldorf

więcej informacji »

Życie bohatera - Filharmonia Poznańska

2012-05-11 godz:19:00

 W programie: Ludwig van Beethoven, Gioacchino Rossini, Richard Wagner, Richard Strauss.

więcej informacji »

Andrea Bocelli

2012-04-29 godz:19:00

 Andrea Bocelli - koncert w ramach cyklu Radia Złote Przeboje Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje.

W programie m.in. G. Puccini, G. Verdi, F. Schubert, N. Rota.

więcej informacji »

Sinfonia Iuventus

2012-03-22 godz:19:00

Koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus. W programie: Zygmunt Noskowski, Grażyna Bacewicz, Jean Sibelius.

więcej informacji »

Sinfonia Iuventus

2012-02-25 godz:19:00

 Koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus. W programie: Sergiusz Rachmaninow, Bela Bartok.

więcej informacji »

Salon poezji w Łazienkach Królewskich

2012-02-19 godz:12:00

Hinduską poezję o tematyce miłosnej - Kamasutra czytać będą Agata Kulesza i Krzysztof Ogłoza.  Oprawa muzyczna: Zuzanna Olbryś - harfa.

więcej informacji »

V Bal Gdański - Wieczór z Maciejem Niesiołowskim

2012-02-04 godz:19:00

Maciej Niesiołowski dyrygent
Anita Maszczyk sopran
Michał Musioł tenor
Orkiestra Symfoniczna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej

W programie między innymi: Franz Grothe, Antonin Dvorak, Johann Strauss, Gerardo Rodriguez.

 

III Bal Gdański - Na cygańską nutę

2012-01-21 godz:19:00

 Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus
Jarosław Nadrzycki - skrzypce
Tadeusz Wojciechowski - dyrygent

W programie: George Enescu, Pablo Sarasate, Johannes Brahms, Ferenc Liszt, Zoltán Kodály.

więcej informacji »

Koncert klasy harfy

2012-01-09 godz:18:00

Wystąpią studenci prof. Helgi Storck i Giedre Siaulyte - Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego.

W programie m.in. Benjamin Britten, Gabriel Fauré, Elias Parish Alvars, Toshiro Mayuzumi, Marcel Samuel-Rousseau, Henriette Renié.

 

więcej informacji »

Konferencja naukowa - Wydział Opieki Zdrowotnej ŚUM

2011-10-07 godz:9:00

Występ otwierający konferencję naukową na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W programie między innymi: Domenico Scarlatti, Michaił Glinka, Alphone Hasselmans, Bernard Andrès.

 

Baltic Youth Philharmonic 2011

2011-10-01 godz:20

W programie: Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, Piotr Czajkowski, Siergiej Prokofiew.

więcej informacji »

Gabriel Fauré - Requiem

2011-09-18 godz:20

Koncert w ramach cyklu imprez inaugurujących rok kulturalny na Ursynowie.

W programie: Gabriel Fauré - Requiem.

więcej informacji »

Baltic Youth Philharmonic 2011 - I tour

2011-07-30 godz:18:00

30 lipca - Pazaislio Festival, Kauno Filharmonija
31 lipca - Sobor Cathedral, Kaliningrad
1 sierpnia - Filharmonia Szczecińska
6 sierpnia - Tivoli Concert Hall, Kopenhaga

więcej informacji »

11. Festiwal Ogrody Muzyczne

2011-07-15 godz:19:00

Koncert inaugurujący 11. Festiwal Ogrody Muzyczne W Ogrodach Europy z udziałem Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus.

W programie: Karol Szymanowski, Béla Bartók, Witold Lutosławski, Zoltán Kodály.

więcej informacji »

III Letni Festiwal im. Jerzego Waldorffa w Radziejowicach

2011-07-02 godz:21:00

Koncert symfoniczny w ramach III Letniego Festiwalu im. Jerzego Waldorffa z udziałem Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus.

W programie: Ferenz Liszt, Antonín Dvořák.

więcej informacji »

Koncert z okazji Dnia Dziecka

2011-06-06 godz:13:00

Zapraszam na koncert W zaczarowanym świecie muzyki zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka przez IPiUM Silesia, który odbędzie się 6 czerwca o godzinie 13:00 w Galerii Ateneum w Katowicach.

więcej informacji »

Recital dyplomowy Piotra Kawczyńskiego

2011-06-01 godz:19:00

Zapraszam na recital dyplomowy Piotra Kawczyńskiego z klasy saksofonu prof. Bernarda Steuera, który odbędzie się 1 czerwca o godzinie 19:00 w Auli Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

W programie: Ida Gotkovsky, Paul Bonneau, Frank Martin.

Współwykonawcy: st. wykł. dr Andrzej Jungiewicz - fortepian, Zuzanna Olbryś - harfa.