Oferta

Recital harfowy
W programie wybór utworów na harfę solo o kontrastującym charakterze, pochodzących z różnych epok – od baroku do muzyki współczesnej. Może stanowić element oprawy uroczystości firmowej lub prywatnej.

Oprawa muzyczna uroczystości firmowych
Eleganckie tło muzyczne dla takich wydarzeń, jak bankiety, konferencje, wystawy, wernisaże, uroczyste kolacje, jubileusze, Wigilie dla firm i instytucji. Delikatne dźwięki harfy pozostają dobrze słyszalne, a jednocześnie nie przytłaczają i umożliwiają swobodną rozmowę uprzyjemniając uroczystość od momentu przybycia pierwszych Gości. Ponadto fascynujący widok niezwykłego instrumentu, jakim jest harfa, stanowi niewątpliwą ozdobę i atrakcję wydarzenia. Program dostosowany do rodzaju przyjęcia –  mogą to być utwory z repertuaru klasycznego, wprowadzające nieco bardziej oficjalną atmosferę, lub wybór lżejszych pozycji z muzyki popularnej, filmowej i standardów jazzowych w przypadku imprez o mniej formalnym charakterze. Podczas przyjęć gwiazdkowych – najpiękniejsze kolędy z Polski i ze świata oraz znane i lubiane utwory okolicznościowe.

Oprawa muzyczna ślubu
Oprawa muzyczna ceremonii ślubnych kościelnych i cywilnych. Utwory z szerokiego repertuaru muzyki religijnej i klasycznej, jak i tej lżejszej, dobrane specjalnie na tę okazję i dostosowane do indywidualnych życzeń Narzeczonych: w momencie rozpoczęcia i zakończenia ceremonii, pomiędzy stałymi częściami Liturgii (w przypadku ślubu kościelnego), podczas podpisania aktu małżeństwa. Możliwe jest stworzenie na kilkanaście minut przed rozpoczęciem ceremonii eleganckiego muzycznego tła, wprowadzającego przybywających gości w radosną atmosferę tego dnia. Delikatny akompaniament harfy może też towarzyszyć składaniu życzeń Młodej Parze po zakończeniu uroczystości. Możliwy jest duet ze skrzypcami, wiolonczelą lub fletem.

Oprawa muzyczna uroczystości rodzinnych
Zaręczyny, rocznice, urodziny, chrzciny, jubileusze, uroczyste obiady i kolacje  – to przykłady okazji do świętowania w rodzinnym gronie, jakie może uprzyjemnić prezent w postaci muzyki na żywo w wykonaniu profesjonalnej harfistki. Zaciekawienie wśród dzieci i dorosłych wzbudzi też na pewno okazja do zapoznania się z bliska z intrumentem, który tak rzadko można spotkać poza salami koncertowymi.

Spotkania z muzyką dla szkół i przedszkoli
Zajęcia dostosowane do wieku uczestników i przygotowane w sposób zachęcający do aktywnego udziału. Program obejmuje między innymi krótkie zapoznanie z historią harfy, różnorodnością brzmienia oraz najciekawszymi i najbardziej znanymi utworami z repertuaru harfowego wśród anegdot i zagadek.

Lekcje

Lekcje gry na harfie pedałowej, jak i mniejszej celtyckiej
– dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zarówno dla zupełnie początkujących, jak i tych, którzy opanowali podstawy teorii muzyki i techniki gry.

Przykładowe utwory z repertuaru w dziale MUZYKA.